Poradnik grubaski: zejdź z wagi i (ro)zważ otaczający Cię świat! Wendy Shanker

ISBN:

Published:

Paperback

237 pages


Description

Poradnik grubaski: zejdź z wagi i (ro)zważ otaczający Cię świat!  by  Wendy Shanker

Poradnik grubaski: zejdź z wagi i (ro)zważ otaczający Cię świat! by Wendy Shanker
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, RTF | 237 pages | ISBN: | 7.35 Mb

Chcesz schudnąć? Jeśli tak, to NIE czytaj tej książki, bo to nie jest kolejny poradnik o dietach. Poradnik Grubaski pomoże czytelniczkom pozbyć się kompleksów, a nie kilogramów.Wendy Shanker jest grubą, zdrową i piękną dziewczyną, która po prostuMoreChcesz schudnąć? Jeśli tak, to NIE czytaj tej książki, bo to nie jest kolejny poradnik o dietach.

Poradnik Grubaski pomoże czytelniczkom pozbyć się kompleksów, a nie kilogramów.Wendy Shanker jest grubą, zdrową i piękną dziewczyną, która po prostu miała dość. Dosyć rodziny, przyjaciół, współpracowników, nawet obcych ludzi spotykanych na ulicy, którzy próbowali (nieudolnie zresztą) sprawić, by była szczupła.

W końcu, Wendy podjęła decyzję: zmierzę się z kilogramami, ale własnymi metodami. Pełna zapału, aby zmienić świat, Wendy pokazuje jak szaleństwo mediów, chciwość wielkich korporacji, a nawet najbliżsi żerują na naszych opętanych kilogramami umysłach i ciałach. Zachęca ludzi wszystkich rozmiarów i kształtów do zamienienia odrazy, którą czują do siebie na tolerancję wobec własnego ciała, ubóstwianie gwiazd na szacunek wobec krągłości, i życie bez węglowodanów na niewywołującego poczucia winy pączka.

Wendy, analizując dlaczego diety kończą się fiaskiem i oceniając modę dla puszystych, prowadzi panie przez kluby fitness, wizyty u lekarza, centra handlowe, a kończy w sypialni. Wierzy, że każda kobieta może być gruba i zdrowa, mimo iż przemysł (nie tylko) spożywczy zmusza by myślała inaczej.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Poradnik grubaski: zejdź z wagi i (ro)zważ otaczający Cię świat!":


wenabistro.pl

©2012-2015 | DMCA | Contact us